SPRĘŻARKI FOS POLMO

Home 9 Sprężarki FOS Polmo

Tłokowe sprężarki FOS Polmo.

FOS „Polmo” Łódź S.A to największy w Polsce i liczący się na arenie międzynarodowej producent sprężarek do układów pneumatycznych.

Wysoka jakość produktów pozwoliła firmie osiągnąć wiodącą pozycję na rynku i nawiązanie współpracy z liderami produkcji w obszarze przemysłu motoryzacyjnego z całego świata. Obecnie produkcja przeznaczona jest przede wszystkim na eksport. FOS „Polmo” Łódź S.A jest dostawcą dla wielu firm międzynarodowych, m.in. Wabco, BorgWarner Turbo Systems, Knorr-Bremse, SAME DEUTZ-FAHR, MTZ i John Deere. 

mSp Polmo-FOS Polmo 601.15.903

Sprężarki jednotłokowe

Kompresory tłokowe z bezpośrednim smarowaniem olejowym odpowiednie do wszystkich prac związanych z majsterkowaniem i do małych warsztatów.

mSp Polmo-FOS Polmo 602.07.901

Sprężarki dwutłokowe

Wysokiej jakości cichy kompresor bezolejowy. Kompresor znakomicie sprawdza się w gabinetach stomatologicznych. Jego wydajność efektywna pozwala na obsługę co najmniej dwóch stanowisk.

Nasza oferta obejmuje zarówno sprężarki do kompresorów śrubowych, jak i kompresorów tłokowych polskiej produkcji. Doświadczenie zdobyte przez nas w FOS Polmo Łódź umożliwia nam oferowanie urządzeń najwyższej jakości, które montowane są z najlepszych podzespołów. Jeśli planują Państwo zakup kompresorów powietrza i zastanawiają się nad jego rodzajem, to podstawą podjęcia prawidłowej decyzji będzie sposób jego eksploatacji oraz indywidualne oczekiwania wobec tego, jakie warunki powinien dany sprzęt spełniać.

Jedną z podstawowych różnic jest wydajność, która jest zdecydowanie niższa w przypadku sprężarek tłokowych. W sytuacji gdy kompresor ma pracować w trybie ciągłym, zdecydowanie bardziej wskazana będzie inwestycja w sprężarkę śrubową, nawet jeśli taki sprzęt jest nieco droższy. Kolejna kwestia dotyczy głośności pracy – sprężarki tłokowe są zdecydowanie głośniejsze, co mogłoby być uciążliwe dla pracowników, używających urządzeń w ciągłym trybie, ale nie powinno być problemem w przypadku korzystania z nich rzadziej.

Jakie sprężarki oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim kompresory jednotłokowe i dwutłokowe przeznaczone do zastosowania profesjonalnego. Są one przygotowane na duże obciążenia, a w długiej bezawaryjnej pracy wspomaga je dodatkowy układ chłodzenia. Kompresory powszechnie wykorzystuje się w przemyśle i usługach. W większości branż przy ciągłym użyciu niezwykle ważne jest dobranie i zainstalowanie jak najlepszego sprzętu. MSP Polmo chętnie podejmie się zaprojektowania i zamontowania całego systemu z agregatem sprężarkowym, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.